У Мін’юсті запустили проект, який забезпечить пологові будинки планшетами. За допомогою них, оформити свідоцтво можна прямо в палаті. Це – миттєва відправка відомостей, аби зареєструвати малюка та його місце проживання. Разом з тим, електронна заявка, щоб отримати соцдопомогу та навіть стати в чергу до дитячого садка. Допомогу в оформленні необхідних документів надаватимуть реєстратори. Вони будуть заходити до породіль у їхні палати. У нашій статті – свідоцтво про народження за 5 хв, способи його отримання.

Свідоцтво про народження за 5 хв. Реєстрація онлайн

Відтепер реєстрація немовля стала швидкою та зручною. Адже це роблять онлайн і не виходячи з палати пологового. Раніше реєстрація малюка займала добу. Нині – декілька хвилин.

Нікіфор – перший малюк, на якому протестували новий проект. У 5 пологовому будинку він отримав свідоцтво про народження просто в палаті. Процедура оформлення тривала не більше 10 хвилин.

Свідоцтво про народження формують в електронному вигляді. Забрати паперовий можна вже наступного дня. При цьому діє послуга кур’єра. А хто побоюється, то може прийти за документом до будь-якого відділу РАЦСу.

У Міністерстві Юстиції запевняють, що така система вже зовсім скоро запрацює у 500 пологових.

“Українці звикають до якісного сервісу, який отримав додаткові опції. Спільно з Мінсоцполітики ми надаємо послугу онлайн-реєстрації. А також отримання державної допомоги при народженні дитини. Так само в пологовому будинку можна зареєструвати місце проживання малюка. Саме цією послугою скористалось 72 тисячі українських сімей”, – розповів Міністр юстиції Павло Петренко.

Крім того, уряд ухвалив пакет підтримки народжуваності. Туди ж входить і так званий бейбі-бокс із усім необхідним для немовляти.

twitter.com/vgroysman

Отже, мами щасливі, а лікарі пологових будинків закликають народжувати, щоб нас було знову 52 мільйони та навіть більше.

В Україні вже 5 мільйонів осіб підписали декларації з лікарями. Про це заявила в своєму Twitter в. о. міністра охорони здоров’я Людмила Супрун. Національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї” лише набирає обертів. А в кожного українця є можливість обрати свого сімейного лікаря, терапевта та педіатра незалежно від місця реєстрації. Загалом, дані пацієнта вносять в електронну систему охорони здоров’я. Саме на цій підставі лікарі отримуватимуть державні гроші за кожного громадянина.

Аутсайдером із підписання декларацій є Сумщина. Там підписали трохи більше, ніж 56 тисяч декларацій. Це – це 5,1% населення.

Якщо Вам необхідна правова допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сторінці Виселення і припинення реєстрації за місцем проживання.

 

 

 

 

Свідоцтво про народження за 5 хв: немовлят реєструватимуть онлайн

One thought on “Свідоцтво про народження за 5 хв: немовлят реєструватимуть онлайн

Коментар закритий.