Зміст послуги
Ціна, грн
 • Консультація юриста
 • Аудит договору юристом
від 5000
 • Перевірка добросовісності забудовника
 • Перевірка добросовісності замовника будівництва
 • Перевірка підстав для початку будівництва
від 4000
 • Отримання необхідної інформації з органів Державної податкової служби
 • Отримання необхідної інформації з правоохоронних органів
від 8000

Велика частина багатоквартирних будинків в м.Києві та Київській області будуються за рахунок залучених ззовні коштів. Лише деякі забудовники в силах дозволити собі власними силами і грошима звести об’єкт нерухомості після чого почати продавати його. Перш ніж передати гроші, багато інвесторів хочуть перевірити забудовника на предмет ризиків, які можу негативно вплинути на процес будівництва.

Залучення коштів від майбутніх власників квартир на стадії будівництва будинку є нормальною практикою, але часто породжує ризики для інвесторів, що бажають в майбутньому мати власне житло.

Сумлінність забудовника і замовника будівництва, наявність всіх необхідних формальностей для початку будівництва і законність початку будівельних робіт – найважливіші питання, відповіді на які шукає бажаючий передати свої «кровні» під перспективу стати власником квадратних метрів. Відповідь по вищеописаним пунктам може дати юрист з нерухомості.

Багато хто не вміють правильно читати і розуміти умову договорів, які їм пропонують підписати. Це нормально, адже кожен повинен займатися своєю. Писати і читати договори повинні юристи. Контракти, пов’язані з передачею грошей будівельної компанії з перспективою отримання квадратних метрів, мають велику ціну, адже нерухомість в столиці і передмісті дешевою не буває. Деякі потенційні покупці припускають, що забудовники не змінюють свої договори, але наш досвід говорить про зворотне.

Ми впевнені, що перевірити забудовника для Вас буде дешевше, ніж втратити час або гроші в зв’язку з недобросовісними діями осіб, яким Ви довірили.

? Ваше завдання:

Ви бажаєте вкласти свої гроші в будівництво багатоквартирного будинку. Ви усвідомлюєте існуючий ризик пов’язаний з можливими зловживаннями з боку забудовника при його бажанні на те і хочете отримати повну інформацію по добросовісності даного забудовника. Вам потрібно перевірити забудовника і провести аудит договору, який Вам пропонує підписати забудовник.

! Наше рішення:

Ми пропонуємо послуги нашої юридичної фірми, пов’язані з наступним:

 • аудит договору, перевірка ризиків, внесення зауважень і правок в договір.
 • дослідження сумлінності замовника будівництва (судові процеси, відомості про підприємство, відомості про ліцензії, відомості про наявність речових прав на нерухоме майно, відомості про облік в органах фіскальної служби, стан податкового обліку, податкові ризики, відомості по зв’язаних кримінальним виробництвам та інше).
 • дослідження сумлінності генпідрядника будівництва (судові процеси, відомості про підприємство, відомості про ліцензії, відомості про наявність речових прав на нерухоме майно, відомості про облік в органах фіскальної служби, стан податкового обліку, податкові ризики, відомості по зв’язаних кримінальним виробництвам та інше).
 • дослідження правових підстав для початку будівництва і отримання грошей від населення (права на земельну ділянку, взаємовідношення з Держархбудконтролем України).

За результатом роботи ми передаємо клієнту викладений письмово звіт.

§ Від Вас необхідно:

Для проведення якісного дослідження та підготовки звіту нам необхідна інформація про об’єкт будівництва та проекти документів, представлених Вам відділом продажів забудовника.