Зміст послуги
Ціна, грн
  • Вивчення питання юристом
  • Усна юридична консультація
від 500
  • Вивчення судової практики по питанню
  • Підготовка письмового юридичного висновку
від 1000

Юридичний аналіз ситуації (правовий висновок) – аналітичне дослідження описаних клієнтом обставин юристом з метою визначення правових наслідків дій учасників ситуації, фактів порушення прав чи законних інтересів клієнта та розробки рекомендацій до подальших дій клієнта. Результати професійного юридичного аналізу, як правило, оформляються письмово з усіма необхідними реквізитами юридичної фірми.

З 2008 року юристи Ваш Юрист™ працюють з питань підготовки правових висновків, що дозволило нам накопичити хороший багаж знань і досвіду в питаннях юридичної аналітики. Ми не практикуємо “експрес-висновки”, котрі деякі універсальні юристи здатні видати за 20 хвилин, адже кожна ситуація вимагає уважного вивчення та перевірки в деталях.

Юридичний аналіз Вашої ситуації є необхідною передмовою до подальшої роботи юриста над питанням. Фактично, саме з юридичного аналізу починаються робочі відносини між клієнтом і фахівцем нашої команди. Підписати Договір про надання правової допомоги ми пропонуємо потенційному споживачеві наших послуг вже після підготовки висновку з питання і за наявності виразно сформованого порядку подальших дій і бюджету.

Для професійного юридичного аналізу ми проводимо дослідження описаної клієнтом ситуації, вказуємо на законодавство, яке регулює питання, вивчаємо прямі і суміжні ризики породжувані аналізованої ситуацією, розглядаємо практику правозастосування судами в аналогічних або подібних справах.

Щоб замовити юридичний аналіз Ви можете зв’язатися з нами доступними на сайті засобами або написати, використовуючи форму нижче:

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]