Відповідно до положень законів України стосовно ведення підприємницької діяльності, в кожної організації чи підприємця має бути адреса. Такі вимоги передбачені Законом 755-IV від 15.05.2003. Самого ж поняття юридичної адреси немає в законодавстві України. Таким чином, є тільки виразом, який застосовують бізнесмени. Та для того, щоб відрізняти офіційну адресу з адресою фактичного місцезнаходження. Для чого потрібна юридична адреса, чи можна її купити – далі в статті.

Юридична адреса. Для чого вона потрібна?

Для кожного бізнесу – своя адреса. Бо так легко знайти. Стосовно даних, то їх застосовують для того, аби:

  • здійснити реєстрацію (реєстрація організації, фізичної особи-підприємця);
  • проводити перевірки (після того, як особа чи підприємство зареєструвались, у контролюючих органів є можливість перевірити, де вони знаходяться);
  • кореспонденція (на вказану адресу приходитимуть будь-які офіційні листи, зокрема від податкової інспекції).

Варто розуміти, що при веденні бізнес-діяльності може знадобитись така процедура, як зміна юридичної адреси. Це зробити складно, бо потрібно, щоб усі засновники дали згоду і тим самим внесли зміни в документи.

Юридична адреса. Де її краще зареєструвати та чи можна купити?

Великі компанії схиляються до думки, що краще пройти реєстрацію в столиці України. Бо вважають, що коли стоїть юридична адреса Київ, то підприємствам це додає авторитетності.

Не кожна особа, яка відкриває підприємство відразу має якесь приміщення. Таким чином задається питанням – оформленням юридичної адреси. Часто для того, щоб укласти договір оренди, необхідна реєстрація підприємця чи організації. Звідси замкнуте коло. Проте, кажуть, розірвати його можна, не порушуючи законодавчі вимоги.

На це є можливість купити юридичну адресу. Однак купити означає укласти договір із власником або ж тим, хто орендує приміщення. При цьому документ надає представницькі права, щоб отримувати кореспонденцію та можливість для контролюючих органів здійснювати перевірки. На сьогодні подібними послугами займається далеко не одна організація.

Що стосується податкової служби чи інших контролюючих органів, то вони підозріло дивляться на те, коли багато компаній починають реєструвати юридичну адресу в одному місці. Таку масовість можуть порахувати за фіктивний бізнес. Виходячи з цього, краще звертатися до надійних фахівців, які розуміються в законодавчих вимогах і правилах і належно все оформлять.

Коли звертаєтесь до певної компанії зверніть увагу на пакет гарантій. Зокрема, де нададуть секретаря, прийом і перенаправлення кореспонденції чи ж навіть повної оренди приміщень на час проведення інспекції чи внутрішніх заходів.

 

Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сторінці Зміна юридичної адреси підприємства.

 

Юридична адреса: для чого вона потрібна та чи можна її купити?