Вуличні правопорушення: які вони та чи штрафують поліцейські?

Вуличні правопорушення можна побачити на кожному кроці. Та чи реагує на них наша поліція? Ви все ще спостерігаєте куріння на зупинках, розпиття алкоголю в громадських місцях? Так от, Ви щоразу бачите, щоб поліцейські слідкували за порядком? Про що говорить закон і які вони вуличні правопорушення, які можуть закінчитись відповідальністю – далі в статті.

Вуличні правопорушення. Штрафи

Далі сміливі експерименти від журналістів.

Куріння і торгівля біля вокзалу

Заборону щодо куріння в людних місцях запровадили з 2012 року. Проте ані киян, ані столичних гостей це не зупиняє. Нарахували 65 порушників із сигаретами в зубах. А в обов’язки правоохоронців входить: попередження, складання протоколу, коли курця спіймали та вже бачили неодноразово. На сьогодні штраф у розмірі 51-170 гривень.

У цьому випадку є й інша сторона – спеціальних місць для куріння не знайшли. Таким чином, курці можуть оскаржити штраф.

Більше постраждати можуть вокзальні торговці. Нарахували зо два десятка торгових точок. За законом несанкціонована торгівля тягне за собою штраф від 102 до 255 гривень.

Паркування в спальному районі

Паркування на дорогах – це правопорушення. Виявили ж більше 500 неправильно припаркованих автівок. Це ж як мінімум створює аварійну ситуацію. Штраф – 510 гривень.

Торгівля на зупинках

Чекаєш автобус і розглядаєш труси. А що зручно. Та якщо чесно, то це заборонено законом, адже, зазвичай, такі торгові точки дозволів не мають. Журналісти скерували увагу поліцейських, які стояли недалеко. Ті погодували обіцянками, що направлять патрульних. Однак ніхто так і не з’явився.

Розпиття алкоголю під Верховною Радою

Пити алкогольні напої в громадських місцях заборонено й доведеться заплатити штраф – аж 85 гривень. Провели експеримент на рахунок уваги з боку поліцейських. Зробили наступне: в порожню пляшку з-під вина налили сік, сіли “розпивати” в парку. Чекали. Не підійшов жоден поліцейський. І батьки, що гуляли з дітьми також здивовані не були.

Коли журналісти зайшли до торгівельного залу з цією ж пляшкою, то знайшли справжніх порушників. На це відреагував охоронець, але попросив не нахабніти й тихенько пити далі, але вже за колоною.

Коли навмисно експериментатори прийшли під стіни Верховної Ради, то поліцейські підійшли не відразу. Адже були зайняті, курили. Коли затушили недопалки, увагу звернули, змусивши журналістів викинути пляшку. Нарешті…

Народ гуляє, особливо коли тепло. Щороку напередодні навчального року з’їжджаються студенти та святкують де прийдеться. Звісно, коли цілий натовп, то поліцейські це бачать. Розганяють, попереджають, а найсміливішим виписують протоколи зі штрафами.

Таким чином, і без статті видно, як працюють наші правоохоронні органи.

 

Інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті.

Вуличні правопорушення: які вони та чи штрафують поліцейські?