ТОВ “Юридична фірма “Діспекто лігал” є юридичною особою за законодавством України, зареєстрованим за адресою провулок Ярославський, будинок 7/9 в м.Києві, Україна.

Під “Фірмою”, “Компанією” або “Юридичною фірмою” на даному сайті (в т. ч. на даній сторінці) мається на увазі ТОВ “Юридична фірма “Діспекто лігал”.

Правове застереження

Даний сайт є власністю Юридичної фірми і адмініструється нею.

Ми докладаємо всіх розумних зусиль для перевірки розміщеної на сайті інформації на актуальність і достовірність. Матеріали сайту (під сайтом мається на увазі web-сторінка, розміщена на домені vash-yuryst.ua) містять загальну інформацію і не є юридичними (іншими професійними) консультаціями. Ми не рекомендуємо орієнтуватися при прийнятті рішень з правовими наслідками на інформацію, викладену на сайті, і радимо звернутися для отримання консультації до наших юристів та адвокатів.

Юридична фірма “Діспекто лігал” не несе ніякої відповідальності за бездіяльність або дії, вжиті в зв’язку з вмістом матеріалів, доступних на даному сайті.

Авторське право

Тексти і інформація на даному сайті захищаються авторським правом і не можуть бути скопійовані, використані або відтворені без письмового письмового дозволу ТОВ “Юридична фірма” Діспекто лігал “.

Збір і використання особистої інформації

Використання даного сайту не передбачає обов’язкового надання персональних даних користувача (повне ім’я, адресу, номер телефону, адреса електронної пошти та ін.).

Персональні дані користувача можуть бути збережені за умови усвідомленого надання таких даних користувачам при використанні сервісів сайту (наприклад при заповненні форми для зворотного зв’язку).

За змістом полів для заповнення ми вказуємо, які поля є обов’язковими і повідомляємо Вас про збереження тих чи інших даних.

Використовуючи надану Вами адресу електронної пошти, ми можемо надіслати Вам маркетингову розсилку. За змістом такого листа ми надамо Вам можливість відмови від цієї або інших розсилок.

Просимо взяти до уваги, що адреса, з якої буде проводитися розсилка, використовується виключно для відправки листів і не перевіряється на предмет отримання вхідних листів.