Зміст послуги
Ціна, грн
  • Юридична консультація
  • Аудит взаємин і розробка паритетних умов договору
  • Підготовка тексту договору
  • Супровід процедури підписання договору
від 1000

Як можна побачити на сторінках сайту Ваш Юрист™, наші фахівці мають практику як в сімейному, так і в контрактному праві. Не секрет, що багато галузей права постійно перетинаються і не можуть бути вивчені відособлено. Завдяки досвіду в сімейному і контрактному праві, ми змогли успішно розробити і впровадити в нашій практиці ряд договорів, що регулюють правовідносини між чоловіком і дружиною. До таких договорів належать, в т.ч. Шлюбний контракт, Договір про порядок розділу загального майна подружжя, Договір про порядок утримання дітей, Договір про порядок участі у вихованні дітей.

Шлюбний договір

Практика укладення шлюбних договорів в Україні доки недостатньо поширена, але вже зустрічається. Цей вид договорів підлягає обов’язковому посвідченню і регулює майнові взаємовідносини. В Україні недостатньо серйозно ставляться до укладення шлюбних договорів і поки не розуміють їх сенс. Фактично ж, при підписанні цієї угоди можна уникнути підстав для ряду конфліктів у майбутньому.

Договір про порядок утримання і виховання дітей

Договори про порядок утримання і участі у вихованні дітей вкладають при припиненні сім’ї і служать для позасудового врегулювання низки запитань, що можуть виникнути у зв’язку із розірванням шлюбу. Подібні угоди є прямою “здоровою” альтернативою рішенню суперечок в суді. Ми не лише вважаємо, що договори про порядок утримання і виховання дітей – це цивілізовано і сучасно, але і активно використовуємо їх для вирішення завдань наших клієнтів. Ми впевнені, що позасудовий спосіб регулювання суперечок забезпечує сторонам економію не лише великої кількості часу, але і істотно знижує грошові витрати на досягнення необхідних результатів.