Наші юристи мають великий досвід участі в судових процесах, пов’язаних із сімейним правом.

На сайті вашій увазі представлено тільки основні типи справ, що з ними ми стикаємося найчастіше за запитами клієнтів.

Першим за хронологією, як правило, і найбільш поширеним процесом у сімейних справах є розірвання шлюбу через суд. Регулювання питання на законодавчому рівні хороше, пропусків у нормах матеріального і процесуального права, що дозволяли б зловживати, майже нема. Завдяки цим особливостям, робота наших фахівців з подібних справ коштує відносно недорого.

Розірвання шлюбу через суд у більшості випадків породжує необхідність вирішення питань, що йдуть за ним. Одним з них є аліментне забезпечення неповнолітніх дітей. Сторони можуть домовитися самостійно і підписати нотаріальний договір на цю тему, але, на жаль, часто доводиться йти до суду з позовом про стягнення аліментів.

Не менш регулярними є справи про розподіл спільного майна подружжя. Ця категорія судових процесів є складнішою, вимагає хорошої теоретичної і практичної підготовки фахівців, адже частенько майновий інтерес сторін у справі є вагомим. Ми намагаємося переконати наших клієнтів приходити до згоди з другою стороною шляхом переговорів і підписання відповідних документів про розподіл майна без судових процесів. Наші юристи завжди турбуються про забезпечення надійності і формальної чистоти подібних угод. Але, на жаль, домовитися можливо не завжди і незабаром до суду потрапляє позов про розподіл спільного майна подружжя.

Часто між сторонами виникають розбіжності з питання участі одного з батьків у вихованні дітей. На жаль, ми іноді бачимо випадки спроб обмеження можливості спілкуватися з дітьми. Подібні дії порушують чинне законодавство України і є підставами для звернення до суду з позовом про встановлення порядку участі у вихованні дітей.