Робота адвоката – це суміш знань, умінь, наполегливості. Бути адвокатом означає вміти боротись. В першу чергу, із собою. Адже захистити людину в складній життєвій ситуації – непросто. Зможе лише той, хто володіє високо моральними якостями.

З кожним днем юридичний світ поповнюється все новими дипломованими спеціалістами. У кожного своя стратегія. Проте усіх поєднує одна місія – бути на стражі законності та справедливості. А також захищати честь, права і свободи громадян. Запитайте себе, а ваш юрист такий? Як розпізнати фахівця, що допоможе та кого все ж таки слід обходити стороною? Про це – далі.

Робота адвоката. Знайти свого помічника та оминути недобросовісного

Шукаючи правової підтримки, можна наштовхнутись на різних фахівців. Є такі, що працюють лише за великі гроші. При цьому годують обіцянками. Інша частина викладається на повну, але послуги повинні оплачуватись щедро. А є й такі, хто готовий прийти на допомогу навіть безробітним. Звичайно, що в такому разі можна звернутись до державного помічника. Проте питання в іншому – чи готовий адвокат захищати так само, як і за гроші?!

Робота адвоката. Тривожні сигнали

1.Коли мовчить телефон

Звісно, що адвокати – люди зайняті. Вам пообіцяли передзвонити. Проте цього не зробили. Ви набираєте – Вам не відповідають. Це може означати, що Ваше прохання ігнорують і не лише сьогодні, а й взагалі. Що ж, певно слід знайти ту людину, що приділить належну увагу.

2.Електронні листи поза увагою

Те саме стосується й повідомлень. Якщо в адвоката зараз немає часу, то він повинен коректно про це повідомити. А не кидати Вас у сумнівні очікування.

3.Порушені строки

У разі, якщо адвокат весь час пропускає терміни подання заяв, клопотань і т. п. до суду, то це може нашкодити справі. Від таких послуг краще відмовитись. Адже це говорить про безвідповідальність Вашого помічника.

4.Ставлення зверху

Високомірний, нетерплячий і грубий адвокат, який не вміє спілкуватись із клієнтом, Вам не потрібен. Адже попри будь-яку стресову ситуацію та напружений графік, висококваліфікований адвокат вистояти зуміє. Імпульсивності в професії адвоката не повинно бути. Та й хто захоче на такого розраховувати в серйозній справі.

5.Неорганізованість

Важливо, щоб адвокат умів чітко грати свою роль. Іншими словами, планував і прораховував робочі моменти. Сюди ж можна віднести й розподіл часу та зусиль, аби не пропустити встановлені терміни та не дійти до неприємностей.

6.Обіцяти перемогу – не означає виграти

Який адвокат не був би впевнений у тому, що виграє справу, обіцяти клієнтові перемогу не можна.

Робота адвоката. Вигляд робочого приміщення

Робочу практику можна побачити навіть у приміщенні, чи то вигляд офісу, фасаду приймальної, конференц-залу.

Аварійний стан приміщення говорить про ненайвищий рівень надання послуг. А порожні офіси – про фінансові проблеми.

Хаос теж є тривожним сигналом для клієнта. Адже немає гарантії, що при безладі в офісі збережуться Ваші документи чи не покриються пилом на останній забутій полиці.

Працівники

Придивіться до того, як адвокат відноситься до своїх працівників. Чи присутня адекватна взаємодія з колегами? Навіть якщо при Вас адвокат не буде з ними спілкуватись, нещасних працівників помітити легко.

Так само це стосується й стрімкої зміни кадрів. Ви пару разів побували в кабінеті адвоката, а встигли помітити нові обличчя. Невже їм так мало платять, що вони не затримуються на робочих місцях – спитаєте себе ви. Проте насправді може виявитись інше – наприклад, погане ставлення. Де гарантія, що воно не скажеться на Вас…

Відсутній персонал

Усім відомо, що одна голова – добре. А дві краще. Коли адвокат працює практично сам, то його на довго точно не вистачить. А високий рівень стресу легко скажеться на недотриманні дедлайну та якості роботи.

Робота адвоката. Розрахунки

Ви повинні знати з ким працюєте та за що платите. Таким чином, перед Вами має бути чітко визначена розрахункова картина. Іншими словами, конкретна ціна за конкретну послугу.

Деякі юрфірми наживаються на клієнтові таким на перший погляд простим способом як доплата. До прикладу, плата за копіювання, поштові витрати, судові. Це неетично та недоречно з боку фахівців.

З прихованими витратами Ви також навряд чи схочете зіштовхнутись. Тому, укладаючи договір, будьте уважним і одразу обговоріть усі моменти.

Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті.

Робота адвоката: від якого фахівця слід триматись подалі – нюанси