Якщо говорити про вуличний заробіток, то відразу думаєш про ринки, кафе, продавців різних товарів. Така робота, зазвичай, сезонна. Тому говорити про постійний дохід важко. А як щодо стабільного заробітку, постійного попиту, що це може бути – далі в статті.

Реєстрація ФОП. Як заробити на вулиці?

Насамперед, необхідно вивчити ринок. Це для того, аби прорахувати варіанти розвитку бізнесу. Існують певні види робіт, які завжди мають попит серед населення. Проте в цьому треба розібратись.

До них можна віднести кафе і бари, особливо ті, що мають цікаву тематику (арт-кафе, музичні). Універсальними ж мобільні кав’ярні, рекламні й газетні кіоски. Щоб привернути більшу увагу в хід можна пустити різноманітні акції.

1. Як щодо кав’ярні?

Нині на кожному кроці можна випити каву чи чай, при-чому на будь-який смак. Особливо в тренді сучасності – пересувний магазинчик. З’являється чимало своїх клієнтів, якщо звісно кава смачна.

Плюс пересувного кіоску – економія на оренді приміщень для кафе, на комунальних платежах і т. ін. У цьому разі можна придбати якісну каву-машину та запастись непоганим асортиментом. При цьому не слід забувати про санітарні норми. Хто буде пити каву, коли як мінімум не притримуються чистоти.

Загалом, така робота підійде, як узимку (гарячі напої), так і влітку (прохолодні напої).

2. Вулична міні-пекарня

Якщо Ви не хочете відкривати пересувну кав’ярню, то альтернативним варіантом може стати невелика, проте стаціонарна пекарня. Такий бізнес розвивається дуже активно. Тому потрібна якась власна родзинка. Не варто й забувати про місце розташування. Мафіни, пончики, налисники – чудовий перекус перед роботою.

На обід підійде більш калорійна випічка – м’ясо, сир, бекон тощо.

3. Реклама, як вуличний заробіток

Життя невпинне. А люди черпають щось нове, цікаве та прямо підпадають під вплив реклами. То можливо зайнятись її поширенням? З’являються нові витоки підприємницької діяльності. Хто ж про них дізнається, якщо не розголошувати?! Просто треба вміти робити це правильно.

Як варіант, відкрити рекламне агентство, що дозволить викуповувати площі на бігбордах, на яких між іншим можна розташовувати плакати, відеоролики. А щоб справа йшла ще більш динамічно, не завадять пересувні рекламні точки (наприклад, на тих самих каво-машинах).

Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сторінці Реєстрація СПД ФОП.

Реєстрація ФОП: три ідеї, як заробити на вулиці