Як давно ми працюємо?

«Ваш Юрист» ™ – бренд на ринку юридичних послуг, створений в 2008 році.

З 2015 року знаком для товарів і послуг «Ваш Юрист» володіє ТОВ «Юридична фірма« Діспекто Лігал », створена тим же колективом юристів.

Чим ми займаємося?

На сайті «Ваш Юрист»™ наведено перелік юридичних послуг, віднесених нашою командою до повсякденних юридичних завданням з якими ми регулярно маємо справу. Алгоритми роботи прописані і вивчені нами досконало як в теорії, так і на практиці. Ми не обмежуємося в професійній діяльності шаблонними завданнями, але проект «Ваш Юрист»™ представляє саме їх.

Повсякденними юридичними завданнями ми називаємо роботу, яку ми робимо кожен день. По кожній позиції в нашому прайсі ми маємо відпрацьований алгоритм дій, який дозволяє нам мінімально прив’язуватися до будь-яких зовнішніх обставин і бути гранично ефективними на шляху до досягнення результату. Список наших послуг постійно зростає завдяки розробці та затвердженню нових сценаріїв виконання поставлених клієнтами завдань.

Повсякденні юридичні завдання – це тільки частина нашої практики, яка описана за змістом даного сайту. Наш підхід до реалізації проектів дозволяє клієнтам довіряти нам складні завдання, що вимагають індивідуальних рішень, список яких просто неможливо в повному обсязі розкрити на сайті. Ми постійно розширюємо нашу експертизу.

Розвиток і зростання клієнта – єдиний вірний, на наш погляд, шлях до успіху юридичної фірми. Неможливо вважати себе хорошими юристами, якщо виставлені рахунки йдуть бізнесу клієнта в збиток. Ми усвідомлюємо це і не бажаємо бути джерелами витрат. Наша головна мета – уберігати від збитків, мінімізувати ризики їх виникнення, захищати джерела прибутку. Ми не займаємося бездумним виконанням завдань, поставлених клієнтом, а намагаємося зрозуміти бізнес клієнта і його проблеми, проаналізувати всі прямі і суміжні ризики і мінімізувати можливість їх настання.

Наша команда працює над постійним підвищенням якості юридичного сервісу, надаючи якомога зручніші умови для співпраці.

Кар’єра

Ми завжди відкриті для молодих і талановитих фахівців. Розвитку та професійному становленню нових юристів приділяється чимала частина часу і якщо Ви наш колега, шукайте для себе нову команду, будь ласка, вивчіть інформацію на сторінці «Кар’єра з нами».