Щоразу сідаючи у літак є ризик отримати або пошкоджений або ж навіть загублений багаж. Однак це може стати не клопотом пасажира, якщо він застрахований. І це стосується не лише пошуку багажу. Чим ще можуть допомогти страховики – далі в статті.

Права пасажирів. Чи можна розраховувати на допомогу страхових компаній?

Не за горами перші весняні відпустки. Тому потрібно знати, які документи необхідні для подорожей. Набір документів для всіх практично однаковий. Головне – закордонний паспорт. Коли мандруєш на авто – зелена картка, техпаспорт і обов’язково поліс медичного страхування.

Водії, які подорожують світом на власному авто знають, що лікування за кордонном дороге. У разі ж наявної страховки є надія, що витрати покриють.

Українців у цьому питанні можна поділити на 2 типи: ті, хто йдуть до провідних компаній і ті, хто прагне заощадити.

До прикладу, чоловік перед поїздкою на море купив дешевий поліс. А вже на відпочинку зненацька піднялася температура, забрали в лікарню. До того ж, почали перевіряти документи, коли постало питання оплати лікарських послуг. Медпрацівники намагалися зв’язатися з українською страховою компанією та нічого не вийшло… Довелося самому за все платити – на хвилинку 100 доларів у день, а в лікарні пацієнт пробув 4. Коли повернувся додому, гроші “вибивав” місяць, і то отримав далеко не всю суму. 

Комплесний підхід – туристичний поліс

Експерти кажуть, краще витратити більше грошей на страховку, аніж потім мати проблеми. Придбати поліс можна як в офісі, так і на сайті. Головне, щоб компанія була реальною. Для цього можна навіть почитати відгуки, або ж звернутися до тієї, що вже давно на споживчому ринку.

Крім того, з туристичним полісом можна покрити витрати на виклик адвоката, якщо авто забрав евакуатор. Також відшкодують витрати на лікування, якщо в медзакладі провели більше 10 днів. Головне – вибрати потрібну програму під час укладання угоди.

Отже, з хорошою страховкою можна спокійно подорожувати і не боятися, що гроші за подкоджений чи загублений багаж, навіть за затримку рейсу не повернуть.

Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті.

Права пасажирів: чим можуть допомогти страхові компанії?