Ліцензування – це особливий процес, що передбачає низку етапів. Всі вони ведуть до результату, на який очікують всі заявники – отримання ліцензії. Проте трапляються випадки, коли у процедурі стаються затримки. Це відбувається через некомпетентне оформлення документів та подання відомостей у заяві. І може призвести до відмови чи скасування такого дозволу.

Ті види діяльності, що підлягають ліцензуванню, мають свої особливості та вимоги провадження. Це стосується і ліцензії на провадження діяльності, що передбачає посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Дана стаття розповість про те, що потрібно для отримання такої ліцензії та її прикметні риси.

Перш за все варто розібратися із формальними речами. Наприклад, із фінансовою стороною. Оплата послуги за виготовлення ліцензії становить одну мінімальну заробітну плату. Розмір її встановлюється у відповідності до зарплати на момент подання заяви про отримання ліцензії.

Термін одержання ліцензії стандартний, як і для всіх процедур, що пов’язані з іншими видами діяльності. Він становить десять днів.

Зараз отримати ліцензію можна кількома способами. По-перше, можна отримати її безпосередньо у органі ліцензування. По-друге, поштовим відправленням за місцем проживання ліцензіата. По-третє, в електронному вигляді.

Як і в інших сферах, у сфері посередництва щодо працевлаштування за кордоном є деякі причини, що можуть призвести до відмови у видачі ліцензії. Відмовити у видачі вам можуть за три дні після отримання заяви. Підставами для відмови можуть стати такі факти: нестача певних документів, що передбачаються для цієї процедури, документи оформлені неналежним чином, наприклад, підписані не уповноваженою особою, невчасна подача заяви. До того ж важливою підставою є недостовірність фактів у заяві, порушення ліцензійних умов. Але такі причини можуть бути виявлені ще пізніше, а не на початковому етапі розгляду заяви.

Закон передбачає те, що юридична особа має право подати заяву на апеляцію. Якщо вона вважає, що рішення ліцензійного органу несправедливе, не відповідає реальності чи порушує права організації.

Апеляція не має визначеної форми. Важливо тільки подати достовірну аргументацію своєї правоти. Такі заяви розглядаються десять днів з моменту прийняття відповідного рішення. А за три дні результати розгляду може отримати і орган ліцензування, а потім відповідно і заявник.

Для того, щоб процедура отримання ліцензії на посередництво у працевлаштуванні за кордоном пройшла успішно і швидко, радимо звернутися по допомогу до людей, що часто мають справу із такими випадками, а тому мають чітку і структуровану систему дій, які безпосередньо приводять до результату. Проект «Ваш юрист» забезпечить не тільки якісну консультацію щодо питань, що стосуються даного виду ліцензії, а й надасть правову допомогу та отримає ліцензію на посередництво, що передбачає діяльність із працевлаштування за кордоном. Хай фахівці займаються тим, що вони вміють найкраще.

Посередництво у працевлаштуванні за кордоном: ліцензуємо