Помилки юриста: чого слід уникати на шляху до професійної кар'єри?

Зазвичай, той, хто здобуває освіту юриста думає, що гори по плечі. Проте на ділі частенько здувається. Особливо, коли проводить декілька днів на роботі. Так, практику потрібно напрацьовувати, так би мовити теорію закріплювати реальністю. На шляху до професійної кар’єри спіткатись це нормально. Проте обов’язково слід пам’ятати про свої помилки та детально їх аналізувати. На сьогодні ж звернутися за допомогою є до кого. Головне бути готовим вчитися і за межами вишу. А ця стаття трішки дасть ясність про те, які ж помилки юриста можуть завадити у досягненні успіху.

Помилки юриста. Це завадить професійному зростанню

1 помилка: декілька справ

Звичайно, що юридична компанія поповнить свої грошові запаси, якщо юристи будуть вести багато справ. Однак буває, коли страх втратити клієнта затьмарює очі. Тобто тут спрацьовує спокуса заробити більше. Беруться за декілька справ, а при цьому не розраховують власні сили.

Захисник обов’язково має детально вивчити справу, підготувати документи та навіть побувати у різних місцях одночасно. Такий шалений ритм може призвести не те, що до паніки, а й розчаруванню з боку клієнта. Таким чином, на початку кар’єри не варто стрибати вище голови. Спершу повільніше, але продуктивніше. Далі – справа практичних напрацювань.

2 помилка: відмова суду – не завжди привід для переконань

Так як стаття розрахована на юристів-початківців, варто знати, що випадки із суддями можуть бути різними. Несправедливі рішення, звісно, можуть зустрічатись на практиці. Проте слід бути готовим, що можуть відмовляти, заперечувати і таке інше.

Адвокати витрачають багато часу та сил, аби вивчити справу з усіх сторін. Далі завдання донести суть до суду. І тут може виникнути неприємна ситуація, коли роботу не оцінили. Та й взагалі відмовили у клопотаннях, приєднанні до справи доказів тощо.

Головне не втратити бажання працювати у цій сфері. Сміливо дивитись в очі неприємностям. Адже справа в суддів не буває однією, тому й ставляться як до інших. Можливо, у зв’язку з великим навантаженням роботи, справу не вдалося зрозуміти у всіх її тонкощах. Таким чином, завданням адвоката є донесення справи чітко та конкретизовано. При цьому твердо стояти на своїй позиції.

3 помилка: обсяги роботи та їх неправильна оцінка

Звісно, для того, щоб правильно оцінювати обсяги роботи, потрібно вчитись це робити роками. Проте вже на початковому етапі потрібно заздалегідь намагатись передбачувати можливі проблеми та компенсацію незапланованої роботи.

4 помилка: довіра підзахисному

На шляху зустрічаються різні люди. Кожен із них ділиться своїми переживаннями чи болем. Юрист також може розчулитись. Однак цього точно робити не варто. Недаремно кажуть, довіряй, але перевіряй. До всіх сказаних слів потрібно ставитись із об’єктивністю. При цьому необхідно перевіряти та аналізувати інформацію з вуст.

Помилки юриста: надмірна емоційність

Непокоїти юриста може будь-що, так само, як і хвилюватись за життя і почуття підзахисного. Або ж навпаки – обуритись або розізлитись на свого клієнта. Воля почуттям професіонала – ось у чому основна помилка. Це може позначитись не лише на справі, а й підірвати ділову репутацію, як самого юриста, так і усієї компанії.

 

Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сторінці Ваш юрист.

Помилки юриста: чого слід уникати на шляху до професійної кар’єри?