ТОВ «Юридична фірма«Діспекто лігал» є юридичною особою за законодавством України, зареєстрованою за адресою провулок Ярославський, будинок 7/9 в м. Києві, Україна.

Під «Фірмою», «Компанією» або «Юридичною фірмою» на даному сайті (в т. ч. на даній сторінці) мається на увазі ТОВ «Юридична фірма«Діспекто лігал».

На даній сторінці ми описуємо, як Юридична фірма збирає і використовує інформацію про користувачів сайту.

Використовуючи даний сайт і його сервіси Ви підтверджуєте, що ознайомилися і зрозуміли зміст політики конфіденційності.

Яку інформацію ми можемо збирати

  • Знеособлену інформацію, яка не ідентифікує конкретного користувача та збирається автоматично при відвідуванні користувачем сайту. Така інформація складається з технічних даних про використання сайту (перегляди, кліки, час перебування та ін.) та інформацію про пристрій користувача, що використовується для відвідування сайту.
  • Персональну інформацію, що ідентифікує користувача. Ми отримуємо таку інформацію виключно в разі добровільного надання такої інформації користувачем при заповненні полів і форм, розміщених на сайті.

Навіщо ми збираємо інформацію

  • Для надання послуг.
  • Для розвитку і підвищення якості послуг, використовуючи досвід поведінки потенційного користувача.
  • Для забезпечення користувача підтримкою.
  • Для відправки повідомлень про зміни в законодавстві та нових юридичних або бухгалтерських послугах.
  • Для запобігання шахрайству.

Де ми зберігаємо інформацію

Персональна інформація про користувачів сайту зберігається і обробляється виконавцями в Україні. Місце розташування серверів, на яких зберігається інформація може змінюватися.

Передача персональної інформації третім особам

Ми можемо надавати персональну інформацію третім особам в наступних випадках:

  • Виконавцям послуг, чиї сервіси доповнюють роботу нашого сайту.
  • За запитом державних органів у разі, коли такий запит подано в рамках чинного законодавства і є обов’язковим до виконання.
  • Cookies-файли та інші відстежують технології

Ми використовуємо технології контролю і відстеження для стабільності, безпеки, функціональності, продуктивності і реклами послуг: cookies-файли, веб-маяки, пікселі, теги і скрипти.

Безпека

Ми захищаємо персональну інформацію, використовуючи безпечний доступ до сайту по протоколу HTTPS і відстеження систем на предмет можливих вразливих місць і атак. Ми не надаємо гарантій абсолютної безпеки персональної інформації.

Зміни в політиці

Юридична фірма залишає за собою право в будь-який момент часу змінити дану політику конфіденційності без попереднього повідомлення про це.

Контакти

З усіх питань політики конфіденційності та реалізації прав користувачів просимо звертатися на електронну пошту office@vash-yuryst.ua.