Зміст послуги
Ціна, грн
  • Консультація юриста
500
  • Дослідження проблеми юристом і підготовка письмового рішення
1000
  • Робота у напрямку відміни спірного рішення органів ДФС України в судовому порядку
від 10 000

Найпоширенішими справами в адміністративних судах є податкові спори. Це констатація очевидного, адже жоден державний орган не приймає стільки спірних рішень, як Державна фіскальна служба України (раніше Міністерство доходів і зборів України, ще Державна податкова служба України, до того Державна податкова адміністрація України). Практично кожне рішення органів ДФС України є спірним на думку платників податків і оскаржується суб’єктом, відносно якого воно прийняте.

Приємна частина статистики – далі, адже не менше 70% (за найоптимістичнішими для ДФС оцінками) рішень податкових органів, що пройшли через усі судові інстанції, в результаті скасовуються. На жаль, боротися за свої права наважується далеко не кожен платник.

На відміну від представників податкових органів, що виконують загальні плани та орієнтуються на процес, ми підходимо індивідуально до кожної ситуації, розробляємо найбільш ефективне рішення для досягнення необхідних для клієнтів результатів. Завдяки цьому, у нас є можливість знаходити уразливі місця у “шаблонних” позиціях податкової, досліджувати їх і надавати суду належні докази для спростування позиції представників Державної фіскальної служби України. Ми успішно робимо це на кожному судовому засіданні, податкові спори в судах приносять нам професійне задоволення.

Творчість представників держави не перестає дивувати платників податків, ледь не кожні півроку податківці дарують українським юристам нові підстави для походу до суду. “Фіктивні” контрагенти, “транзитні” акти, стани 9 і відновлення стану 0, незареєстровані податкові накладні – ті самі маразми, завдяки яким ми так часто буваємо в адміністративних судах.

Податкові спори для нас – це боротьба із застарілою системою, війна на стороні бізнесу, сутичка на захист вільного підприємництва. Довіривши нам дослідження своєї проблеми та подальшу роботу для її усунення, Ви не пошкодуєте про зроблений вибір.