Зміст послуги
Ціна, грн
  • Юридична консультація
  • Опис юристом порядку реєстрації платника ПДВ
500
  • Підготовка документів юристом
  • Подання документів на реєстрацію платника ПДВ
  • Взаємодія з органами ДФС з питань реєстрації платника ПДВ
1000

Податок на додану вартість (ПДВ) – непрямий податок, визначається формою, що передбачає вилучення до бюджету частини вартості товару чи послуги, здійснюється етапно і вноситься до бюджету відповідно до міри її реалізації. Реєстрація платником ПДВ – встановлена Податковим кодексом України процедура отримання статусу платника ПДВ.

Як результат – споживач товару або послуги виплачує продавцеві податок, який вираховується від вартості блага, що було придбане ним.  Але до бюджету така сплата поступає ще швидше, ніж продукт реалізується, оскільки податок зі своєї частини вартості, “доданої” до вартості придбаної сировини чи втілених послуг, що потрібні у виробництві, сплачують до бюджету всі, хто причетний до такого процесу, незалежно від його стадії.

Реєстрація платником ПДВ – процедура, що вимагає виконання усіх норм Податкового кодексу України, адже в іншому випадку заявник отримає відмову у отриманні статусу.

? Ваше завдання:

Потрібно, щоб певний суб’єкт господарювання: юридична або фізична особа – підприємець, став платником податку на додану вартість (реєстрація платника ПДВ).

! Наше рішення:

Реєстрація платника ПДВ можлива двома шляхами:

  • Добровільна реєстрація платника ПДВ регулюється статтями 182, 183 Податкового кодексу України;
  • Обов’язкова реєстрація платника ПДВ передбачена у статтях 181,183 Податкового кодексу України.

Добровільна реєстрація припускає можливість подання заяви протягом двадцяти днів. Реєстрація можлива уже з початку наступного місяця.

А от обов’язковою реєстрацією передбачено подання заяви без визначеного терміну. Проте на облік треба стати протягом п’яти днів.

Доцільність процедури для кожного випадку окрема та визначається експертами. Ми володіємо хорошим досвідом та знаннями для того, щоб ефективно вирішити подібні юридичні завдання.

§ Від Вас необхідно:

Для добровільної реєстрації платника ПДВ потрібна особиста присутність директора підприємства в нашому офісі, відомості про оборот підприємства останніх 12 місяців, відомості про кількість найманих робітників підприємства.

Для такої реєстрації перелік необхідних відомостей надає фахівець, що консультує Вас.