Зміст послуги
Ціна, грн
  • Аналіз акту юристом
  • Підготовка заперечень на акт
  • Подання заперечення до органів ДФС України
від 2500

Результати документальної податкової перевірки оформляються у вигляді акту або довідки. У тому разі, коли під час перевірки порушення не були виявлені – складається довідка про перевірку. А от акт податкової перевірки є результатом протилежного випадку. Природно, усі ми вже розуміємо і знаємо, що представники фіскальних органів не будуть самі і відразу ж відміняти свій же акт. Але незгоду з написаним в акті виразити варто, адже про що платник говоритиме в суді? Підготовка заперечень на акт податкової перевірки займає 1-2 робочих дні з урахуванням використання наших напрацювань для більш оперативної та ефективної роботи. Податковий кодекс відводить платникові 5 робочих днів на надання заперечень.

Не можна не враховувати, що понад 95% заперечень на акт податкової перевірки за даними Державної фіскальної служби України залишаються без позитивної відповіді. Давайте зважимо, чи може бути причиною недостатнє дослідження юристами і адвокатами клієнта обставин складання конкретного акту і написання заперечень? Природно, в цьому відсутня здорова логіка і усі розуміють, що керівник податкової швидше не задовольнить заперечення на акт його ж підлеглого. Але це не звільняє платника від необхідності належним чином реагувати на документ за результатами роботи фіскалів.

Підготовка заперечень на акт податкової перевірки, окрім свого основного формального значення, фактично виступає як попередня стадія дослідження змісту акту податкової перевірки. Мається на увазі, в розрізі обставин, законодавства, судової практики і практики правозастосування для виконання наступної стадії роботи за рішенням загальної проблеми в питаннях податків – визнання протиправним і відміні податкового повідомлення-рішення.

Після подання заперечень на акт податкової перевірки у Вас є можливість оскаржити податкове рішення.

? Ваше завдання:

Вам провели документальну податкову перевірку і Ви отримали або отримаєте найближчим часом акт про результати податкової перевірки. Якщо Ви вважаєте, що податковий інспектор провів перевірку з порушеннями або вніс в акт недостовірні дані, що відбилося на результатах перевірки – протягом 5 робочих днів має бути подане заперечення платника на акт податкової перевірки.

! Наше рішення:

У Ваших інтересах наші юристи:

  • Проведуть аналіз отриманого акту про результати податкової перевірки.
  • Підготують заперечення на акт про результати податкової перевірки.
  • Подадуть у ваших інтересах заперечення на акт до відповідного органу ДФС України.

§ Від Вас необхідно:

Для належного виконання нами своєї роботи Вам необхідно звернутися до наших ключових фахівців з питань податків в найкоротший термін з моменту отримання акту або ж у переддень його отримання. Про усі інші дані, що будуть потрібні, повідомить юрист, що консультує Вас.