Зміст послуги
Ціна, грн
  • Аналіз змісту рішення податкового органу юристом
  • Аналіз документів і обставин, що передують рішенню
  • Юридична консультація
від 1000
  • Написання скарги на рішення податкового органу в адміністративному порядку
від 2500

У результаті проведення податкової перевірки або у зв’язку із виявленням фактів порушення податкового законодавства, що привели до невиконання зобов’язань по сплаті податків, в іншому порядку, органи ДФС України приймають відповідні рішення (не плутати з актами про результати податкових органів).

На жаль, треба констатувати, що рівень підготовки податкових інспекторів не завжди відповідає належному. Це не дивно, адже заробітні плати для співробітників органів ДФС локального рівня коливаються у рамках $100. Складно змусити експерта працювати за такий місячний дохід, чи не так? З цієї причини, часто рішення органів ДФС, підписані на рівні начальника інспекції, грунтовані на помилкових висновках, є недостовірними і прийнятими без достатніх підстав. Регулярно зустрічаються, наприклад, акти про результати податкових перевірок, побудовані за принципом “копіювати – вставити”.

Такі обставини дозволяють нашим фахівцям успішно відстоювати інтереси платників податків у спорах з органами ДФС України.

Оскарження рішень податкових органів регулюється Податковим кодексом України і можливе двома способами – в адміністративному і в судовому порядку. Найбільш ефективним, але складним і таким, що вимагає граничного професіоналізму, є оскарження рішень податкових органів у судовому порядку.

У реаліях України, на жаль, оскарження рішень податкових органів в адміністративному порядку не є ефективним способом захисту платника податків.  Бо використовується з метою затягування часу і відстрочення моменту, з якого рішення податкової вважатиметься погодженим.

Якщо ж Вас цікавлять податкові спори в судах, переходьте за посиланням.

? Ваше завдання:

Ви отримали рішення органу ДФС України, зі змістом якого Ви не згодні. Ви не бажаєте залишати рішення в силі після наданих Податковим кодексом України 10 календарних днів на оскарження в адміністративному порядку.

! Наше рішення:

Ми проаналізуємо рішення органу ДФС України, з яким Ви не згодні і документи, що йому передують. Після юридичного аналізу і повноцінного дослідження обставин, ми підготуємо скаргу на прийняте рішення у податковий орган.

Також, ми проведемо аналіз ризиків і перспектив, пов’язаних із подальшим судовим оскарженням спірного рішення в суді.

§ Від Вас необхідно:

Для належного виконання нами своєї роботи Вам необхідно звернутися до наших ключових фахівців з питань податків в найкоротший термін з моменту отримання рішення податкового органу або ж у переддень його отримання.  Про усі інші даніякі будуть потрібніскаже юристщо консультує Вас.