Команда Ваш Юрист™ з 2009 року працює в питаннях податків. Серед нас є фахівці, які перейшли “на бік добра” з податкових органів як локального, так і державного рівня.

На сторінках даного розділу Ви можете побачити опис наших послуг в ряді питань, в тому числі, пов’язаних з

  • реєстрацією в органах ДФС і отриманні певних статусів;
  • супроводом і оскарженням результатів податкових перевірок;
  • судовими спорами з органами ДФС.

У питаннях реєстрації в органах ДФС ми регулярно зустрічаємося з завданнями, пов’язаними з реєстрацією платником ПДВ, єдиного податку, отриманням статусу неприбутковості або реєстрацією касового апарату.

Робота в податкових перевірках є більш широкою і комплексною. Тут участь юриста починається з вивчення отриманого підприємством податкового запиту і підготовки відповіді на нього. Далі слідує підготовка до проведення виїзної або невиїзної податкової перевірки, контроль дій представника ДФС України, отримання результатів перевірки (акт податкової перевірки), дослідження акту і виявлення порушень в ньому, заперечення проти акту перевірки, оскарження зроблених за результатом перевірки донарахувань.

Судові спори з ДФС – вищий пілотаж юридичної практики з питань податків, адже виграний суд – це поставлена в спорі з податковою крапка. Найчастіше, до моменту отримання рішення суду, що набрало законної сили, воно може бути неодноразово змінено, проходячи інстанцію за інстанцією, минаючи суддівські кабінети різних рангів. Ми з повагою ставимося до судової системи України і до питань захисту інтересів підприємства в суді підходимо академічно, досліджуючи кожен складений представниками ДФС документ, готуючи черговий доказ для затвердження позиції платника податків.

Для отримання попередньої юридичної консультації у справі, Ви можете зв’язатися з нами засобами зв’язку, зазначеними на сайті або заповнити форму на сторінці «Юридичний аналіз».