Мобільні додатки для водіїв: програми, що стануть корисними на дорозі

Із сучасними технологіями з’являється багато зручностей. Є й такі, що розраховані для осіб, які весь час на дорозі. Про мобільні додатки для водіїв – далі.

Мобільні додатки для водіїв. Корисні програми-помічники

Сьогодні гаджети можуть стати і справді другом. Особливо, коли виникають непередбачувані ситуації на дорогах. Чи то затор, зламалася машина, заплутався маршрут – певні мобільні додатки можуть вирішити питання.

“ПДД-UA”. У цьому додатку є всі правила дорожнього руху, містяться зображення дорожніх знаків, розмітки. Крім того, є й пам’ятка до вогнегасника з інформацією про склад аптечок. У програмі немає переобтяжених тестів або ж екзаменаційних питань. Таким чином, є лаконічною та максимальною простою.

“ПДД-UA” завжди оновлюється згідно із новими законодавчими актами. Має рейтинг 4,8. В загальному завантажень уже більше 100 тисяч. Скачати мобдодаток можна в Google Play та itunes.

“Google Карти”. Назва говорить сама за себе. Додаток підтримує GPS-навігацію, розраховує час поїздки, інформує про затори, громадський транспорт. Також можна переглянути інформацію про громадські заклади – від графіку роботи й до відгуків.

У той же час зі зручною схемою та навігатором можна обрати кращий шлях прибуття. За рейтингом це 4,3.

Ще один додаток навігації, яким часто користуються водії – Waze. З ним можна відстежити реальну ситуацію на дорогах, прокласти оптимальні маршрути, дізнатись, де розташовані радари швидкості, певні перешкоди, поліцейські, спілкування з іншими користувачами.

А для тих, хто любить подорожувати придумали додаток-карти “2GIS“.

Мобільні додатки для водіїв. “Витрати Пального – Fuel Manager”

Програма стане корисною тим, хто любить аналізувати, куди йдуть гроші. Так само й для тих, хто просто цікавиться, яка реальна вартість 1 км пробігу або ж 1 місяця утримування машини.

У додатку є поля, де можна вказати модель і рік випуску авто, ціну на бензин у потрібному регіоні. При цьому налаштувати систему обліку км. Внесені дані вже будуть міститись у телефоні, тим самим можна контролювати гроші на пальне.

Таку програму вже встановили більше 500 тисяч разів.

“Car Scanner ELM OBD2”

Такий додаток працює через смартфон, виконуючи роль бортового комп’ютера, що здатний провести автодіагностику. Залежно від марки таа моделі машини свої профілі підключення. Із панеллю інструментів є можливість відстежити техпараметри в реальному часі. Зокрема, зчитати та скинути помилки, отримати результати самодіагностики, замірити розгін, вести статистику витрат пального й т.п.

“Жовта Кнопка”

Завдяки цьому додатку з’явиться цілодобова професійна допомога. Водій, який у ньому зареєструється може натиснути на кнопку лише один раз, як оператор вже визначить його місцеперебування на дорозі. Після поступить дзвінок і незабаром на місце приїдуть фахівці (зазвичай протягом 20–40 хв).

До основних послуг входить евакуатор, аварійне розблокування дверного замка, встановлення “запаски”, підзарядка акумулятора, навіть доставка пального. Ще однією корисною “фічою” додатка є оформлення автоцивілки (обов’язкова страховка). Щоб це зробити вистачить сфотографувати попередній поліс або основні документи (паспорт, код, техпаспорт). Стосовно заповнення довгої анкети, то цим займається оператор компанії.

“Жовта Кнопка” дозволяє невідкладно звернутися за юридичною допомогою. Відповідна консультація нерідко просто необхідна, особливо, коли мова йде про ДТП або ж поліцію.

Практично всі додатки можна завантажити через Google Play та itunes.

Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті Ваш юрист.

Мобільні додатки для водіїв: програми, що стануть корисними на дорозі