Записатись на прийом до обраного лікаря можна трьома способами – за допомогою електронної системи i-health, записавшись в реєстратурі медзакладу або за телефоном. Чи зручне медичне нововведення для батьків, як підписати декларацію – далі в статті.
Медреформа 2018. Декларація
Частина батьків вважає, що таке нововведення дозволить, не виходячи з дому, обрати зручний час для відвідування лікаря. А також не сидіти в чергах, не обмінюватись вірусами й бактеріями.
Кажуть, все просто – обрати зручний час і прийти. А коли визначились – підписати декларацію.
Що зробити, щоб підписати декларацію?
- Вибрати лікаря для душі.
- Звернутись до медзакладу, де він працює. При собі мати паспорт і податковий номер, свідоцтво про народження дитини (якщо потрібно), мобільний телефон.
- Ретельно перевірити заповнені лікарем дані та підписати декларацію
Пам’ятайте, якщо перестали задовольняти послуги лікаря, можна без проблем підписати декларацію з іншим.
Процедура недовга. Дані вносить медсестра. У кожної зі сторін по примірнику.
Що робити, коли лікар у відпустці, а консультація потрібна очна?
При одноразовому зверненні в будь-якому місті клієнт може не заключати декларацію з іншим лікарем. Тобто для одноразової консультації можна прийти до іншого лікаря, а документ не потрібен.
Мета реформи, щоб гроші “ходили за пацієнтом”. Таким чином, чим більше людей вподобають певного лікаря, тим більше в нього буде пацієнтів і доходу. За стандартами нововведень, кожен педіатр може обслуговувати не більше 900 людей. А терапевт – не більше 2000. Зокрема педіатри кажуть, що без уваги не залишиться жоден пацієнт.
Якщо Вам необхідна юридична допомога, інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті.