У сучасному світі Інтернет є невід’ємною частиною життя. Нині, не виходячи з дому, можна придбати будь-який товар. Однак що робити, коли річ дуже сподобалася, а грошей на неї не вистачило? Тут на допомогу приходить кредит онлайн. Які його плюси, як його оформити та при цьому не потрапити до шахрайської схеми – далі в статті.

Обережно шахраї!

Ці люди досить уміло видають себе за фінансові компанії. Що вони роблять? По-перше, вивідують дані паспорта й кода. Це необхідно для того, аби оформити на Вас кредит. НІКОЛИ не передавайте дані своїх документів, якщо Ви не впевнені, з ким маєте справу. Коли ж якимось чином у Вас забрали сам паспорт – звертайтеся до правоохоронців. Варто знати, що навіть за копією можна оформити кредит. Виходячи з цього, слід власноруч прописати, для яких цілей вона береться та обов’язково вказати дату.

Фальшива консультація. Від Вас вимагають гроші за консультування описаних умов отримання кредиту. Однак варто знати, що подібне є безкоштовним! Більше того, існує зворотній зв’язок чи чат. За заявки також Ви не повинні нічого платити.

Банківська картка. Для перерахування грошей, необхідно знати номер картки. Логічно. Що стосується питання пін-коду, то тут уже варто подумати про шахраїв. Вони, у свою чергу, починають розповідати, що подібна інформація про Вашу картку є дуже необхідною, аби видати кредит. Нічого подібного! Ані пін, ані прізвище матері, CVV2 не повинно їх цікавити. Коли ж все-таки шахраї змогли витягнути ці дані – дочекаються, коли на карті будуть гроші і їх знімуть. Про зарплату дізнатися неважко, адже “клієнт” зазначив термін кредиту.

Серйозні помічники. Шахраї йдуть Вам на зустріч і готові домовитися з “колегами” інших фінансових установ про схвалення кредиту. Найчастіше – брехня і провокація. Схожий випадок, коли йде пропозиція стати Вашим поручителем, звісно ж, не безкоштовно. Зазвичай, такі персони вже давно у чорних списках банків. Загалом більшість компаній поручительства не вимагають. Так само, як і довідку про доходи.

Як відрізнити справжній сайт від фальсифікованого?

Чесних кредиторів, на щастя, є чимало. Головне – уважно вибрати. Найкращим варіантом є перевірені організації, так би мовити “на слуху”. Ви знайшли потрібний сайт і наступне, що має там бути це:

  1. договір і кредит. Правила оформлення. Варто уважно прочитати;
  2. міський номер телефону чи короткий номер. Явна ознака роботи шахраїв – відсутність номерів;
  3. фізична адреса компаній і відділень. Справжність можна перевірити за карткою онлайн;
  4. дані мають вводитися на сайті безпосередньо у вікна. Надіслати дані поштою чи смс серйозні компанії не змушують;
  5. безпечний протокол https (гарантія захисту даних) і домен.ua (підтвердження наявної торгової марки);
  6. чесна компанія приховує ПІБ засновників і документи реєстрації.

Кредит онлайн – зручно, швидко й просто, а головне – без черг. Отже, коли Ви потрапляєте на сайт (бажано перевірений), де хочете взяти кредит, потрібно заповнити заявку на його оформлення. Далі Вам телефонує представник компанії, обговорює з Вами моменти і якщо кредитора влаштовують умови – запрошує у відділення банку підписати договір на видачу позики. Для зручності анкети можна заповнити також на сайті.

Якщо у Вас виникли деякі питання, інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті.
Кредит онлайн – як не натрапити на шахраїв
Tagged on: