Зміст послуги
Ціна, грн
 • Юридична консультація;
 • Підготовка документів;
 • Реєстрація повного товариства;
 • Печатка.
5000

Реєстрація повного товариства – адміністративна процедура, що не так притаманна бізнес структурам, як загально популярні організаційно-правові форми. Не всі юридичні компанії на сьогоднішній день можуть похвалитися досвідом створення таких підприємств, хоча багато за це беруться. Саме тому дуже важливо вибрати компетентну в даному питанні компанію для доручення такого завдання, як реєстрація повного товариства.

Реєстрація повного товариства відноситься до повсякденних завдань наших фахівців! За 10 років роботи ми вже створили кілька десятків таких підприємств. Ми не тільки швидко зареєструємо Вам підприємство, але і проконсультуємо Вас з питань оподаткування, вкажемо Вам на всі «тонкі місця» і «підводні камені».

? Ваше завдання:

Вам потрібно створити комерційне підприємство, основним видом економічної діяльності якого буде видача фінансових кредитів під відсоток, в тому числі, під заставу.

! Наше рішення:

Для вирішення Вашого завдання, Вам необхідно створити повне товариство – це пряма вимога українського законодавства. Реєстрація повного товариства – специфічна юридична процедура, але наші знання і досвід дозволять нам вирішити Вашу задачу професійно і в найкоротші терміни.

§ Від Вас необхідно:

 • Визначити назву вашого товариства.Воно повинно бути винятковим і не може бути таким же, як у вже діючого підприємства. Перевірку юридичної назви Вашого підприємства проводимо ми.
 • Вибрати види економічної діяльності згідно з КВЕД.
  З огляду на те, що це дуже важливий момент в реєстрації підприємства, а також, що будь-яка фінансова діяльність повинна бути прив’язана до кодів ми надамо Вам сприяння в цьому питанні.
 • Встановити розмір статутного капіталу повного товариства і визначити співвідношення часток засновників.
 • Вказати місцезнаходження підприємства.
  Як місцезнаходження повного товариства можна використовувати місце проживання одного з учасників ПО, а також адресу фактичного знаходження офісу вашої компанії. При бажанні юридичну адреса вашої майбутньої фірми можна придбати. Додаткові консультації з даного питання Вам нададуть фахівці ПО “Ваш Юрист”.У всій вищеперерахованій інформації Ви можете розібратися, як самостійно, так і за допомогою наших юристів.Після того, як Ви надасте нам всю необхідну інформацію, ми приступимо до підготовки статутних документів для Вашого підписання. Вам на затвердження будуть надані статут повного товариства і протокол загальних зборів Засновників товариства (рішення про заснування). Отримавши Ваші підписи на статутах і протоколах (за результатами проведених зборів Засновників), а також на довіреностях, ми зможемо приступити безпосередньо до реєстрації повного товариства.