Зміст послуги
Ціна, грн
  • Юридична консультація;
  • Підготовка документів юристом;
  • Взаємодія з усіма державними органами з питань реєстрації процесу викупу підприємства;
  • Подальше припинення підприємства за рішенням власника
от 8000

Викуп підприємства – адміністративна процедура, яку не добросовісні рекламісти називають “ліквідацією підприємства за один день”. Це не так. Ніякої ліквідації підприємства у процедурі викупу немає.

? Ваше завдання:

Вам треба припинити юридичний зв’язок із підприємством в найкоротші терміни.

Ви плануєте припинити діяльність підприємства шляхом його ліквідації, але не хочете брати участь в цій стомливій процедурі.

У Вашого підприємства проблеми з органами контролю, боротися з якими Ви втомилися.

! Наше рішення:

Ми пропонуємо Вам нашу послугу – викуп підприємства. Річ у тому, що ліквідувати підприємство або його збанкротити абсолютно неможливо за 2 тижні, при цьому в цей же термін його легко можна продати. Суть наших дій полягає в купівлі Вашого підприємства шляхом зміни засновників, директора, адреси підприємства, а також у разі потреби і його назви.

Відразу після проведення реєстраційних дій, пов’язаних з цими змінами, ми повідомляємо державні органи про припинення комерційної діяльності підприємства і закриваємо його банківські рахунки.

Юридичний зв’язок між Вами і підприємством припиняється, усі питання про подальшу роботу підприємства вирішуватимуться його новим керівництвом.

Надалі діяльність підприємства може бути повністю припинена шляхом його ліквідації за рішенням власника.

Ми здійснюємо викуп підприємства і усі подальші дії відповідно до норм законодавства України.

На перший погляд, реалізація цієї послуги здається не складною, але при недотриманні елементарних вимог законодавства, наслідки для учасників угоди можуть непередбачуваними. Ми не рекомендуємо Вам звертатися за послугами викупу підприємства до фахівців із сумнівною репутацією.

§ Від Вас необхідно:

Детальну інформацію про перелік необхідних документів і відомостей Вам надасть наш фахівець після ознайомлення з ситуацією.