Зміст послуги
Ціна, грн
  • Юридичний аналіз;
  • Юридична консультація;
  • Підготовка документів юристом;
  • Взаємодія з усіма державними органами з питань припинення підприємства.
от 50 000

Ліквідація ТОВ (юридичною мовою це ще звучить, як “припинення діяльності ТОВ”) зазвичай здійснюється способом його закриття або реорганізації (наприклад, шляхом злиття ТОВ з будь-яким іншим підприємством або поглинання ТОВ іншим підприємством).

Ліквідація підприємства може проходити добровільно (спеціальною ліквідаційною комісією, що призначається власниками або уповноваженим ними органом) і примусово (тією ж ліквідаційною комісією, але вже призначеною судовим або іншим уповноваженим органом).

Законодавство України передбачає, що ліквідація ТОВ проводиться терміном від 2 місяців. При цьому, як показує практика, найчастіше ліквідаційні процеси розтягуються на термін 6-8 місяців. Ця обставина зайвий раз доводить сильну забюрократизованість процесу і стає вагомим приводом для звернення за ліквідацією підприємства до фахівців.

? Ваше завдання:

Вам необхідно припинити економічну діяльність Вашого підприємства. Однією з основних вимог до результату цих дій є внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Якщо головне завдання – це припинення юридичного зв’язку між Вами і підприємством, то, можливо, Вам варто ознайомитися з нашою послугою – викуп підприємства. Якщо Ви хочете просто припинити економічну діяльність Вашого підприємства, ідеальне рішення – ліквідація ТОВ.

! Наше рішення:

Процес припинення діяльності підприємства за рішенням власників досить складна і тривала процедура, що допускає декілька взаємопов’язаних один з одним етапів. При цьому кожен етап містить різну кількість юридичних дій.

Ми можемо стати представниками Ваших інтересів перед органами Державної реєстраційної служби України і Державної фіскальної служби України з питань припинення підприємства, підготувати і подати усі необхідні документи. До того ж до наших послуг входить супровід податкового аудиту і перевірка ліквідаційного балансу.

§ Від Вас необхідно:

Документи бухгалтерського і податкового обліку за увесь період діяльності підприємства, статутні документи. Детальнішу інформацію про перелік необхідних документів Вам надасть фахівець нашої організації, що проведе консультацію.