Зміст послуги
Ціна, грн
  • Бухгалтерське обслуговування ФОП 1-3 групи єдиного податку
500 грн/міс
  • Бухгалтерське обслуговування інших суб’єктів господарської діяльності
договірна

Бухгалтерське обслуговування ФОП – це ведення бухгалтерського і податкового обліку для фізичних осіб-підприємців, які бажають заощадити гроші і час. Як показує практика, саме фізичні особи-підприємці найчастіше стають «легкою здобиччю» фіскальних органів нашої держави. Основна причина даної обставини – часта зміна законодавства України. Звідси у ФОП нерідко виникають помилки в звітах, на недоїмки нараховується пеня, на підприємство накладають адміністративні штрафи.

Юристи компанії «Ваш Юрист»™ обслуговують комерційні бізнес-структури різного рівня складності з 2009 року. Завдяки перевагам спрощеної системи оподаткування, введеної в Україні з 1996 року (з урахуванням множинних змін по сьогоднішній день), дана система часто використовується фізичними особами-підприємцями для досягнення оптимальних показників за податковим навантаженням.

Прийнятні ставки податку і нескладний облік в багатьох випадках є визначальним фактором при виборі способу організації бізнесу в цілому або його частини. У той же час, практично перед кожним підприємцем сьогодні виникає питання, пов’язане з кваліфікованим веденням бухгалтерського обліку. 90% наших клієнтів, які є ФОП, часто запитують у нас, як вчинити правильно. Спрощена форма обліку звичайно не вимагає присутності постійного штатного фахівця з заробітною платою, але займатися бухгалтерією самостійно не в кожного є час. Елементарні курси обліку для підприємця сьогодні коштують від 2 тисяч гривень.

Зваженим і раціональним рішенням у зазначеній ситуації є залучення позаштатного спеціаліста за невеликі гроші. Бухгалтерське обслуговування ФОП – послуга, яка з’явилася в рамках нашого проекту завдяки прохання наших клієнтів, що бажають працювати з нами не тільки в юридичній галузі, а й довірити нам свій бухгалтерський і податковий облік.

Облік діяльності підприємця на спрощеній формі оподаткування дійсно не є складним для людини з відповідним рівнем знань і не вимагає великої кількості часу. Вже зараз ми успішно обслуговуємо інтереси десятків підприємців. При цьому ми готові брати на себе повну відповідальність у разі помилкових дій нашого фахівця, що могло б спричинити за собою фінансові санкції до підприємця. Матеріальна відповідальність за невиконання або неповне виконання своїх професійних обов’язків нашим бухгалтером прямо передбачена умовами нашого договору.

Договір на бухгалтерське обслуговування ФОП регулярно укладають з нами клієнти, які скористалися послугою реєстрація СПД і бажають продовжити з нами співпрацю.

Ми раді бачити вас наших клієнтів, які отримують від нас не тільки юридичний сервіс високого рівня, але і якісне бухгалтерське обслуговування.