За роки становлення нашого проекту, ми чудово налагодили роботу практики корпоративних юридичних завдань. Наш досвід у створенні бізнесу – це більше 1000 юридичних осіб і 2500 фізичних осіб-підприємців. Про порядок створення і реєстрації бізнесу в Україні нам відомо все.

Серед підприємств, при заснування яких брали участь наші юристи, безліч заснованих фізичними та юридичними особами нерезидентами. Нам доводилося працювати з документами таких країн, як Сполучені Штати Америки, Німеччина, Великобританія, Латвія, Литва, Молдова, Естонія, Російська Федерація, Республіка Білорусь, Ізраїль.

Ми маємо власну форму Статутів для юридичних осіб різних організаційно-правових форм, які відпрацьовані практикою, часом і прискіпливими представниками органів влади.

На сторінках нашого сайті Ви зможете ознайомитися з порядком надання та вартістю таких популярних юридичних послуг у корпоративному праві, як Реєстрація ТОВ або Реєстрація СПД. У той же час, Ви завжди можете звернутися до нас з окремим запитом про можливість реалізації Вашої задачі.

Наш досвід внесення змін до установчих документів юридичних осіб, супроводу угод купівлі-продажу корпоративних прав, зміни місцезнаходження підприємств або розміру статутного капіталу не менш вражаючий. Дана практика знайома нашим юристам з часів набуття чинності Цивільного кодексу України 2004 року. Ми завжди намагаємося гнучко підходити до процесу формування алгоритмів і бюджету залежно від конкретних обставин.

Нами проведено безліч процедур припинення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Процедура припинення суб’єкта господарювання є особливо клопіткою, обтяжує Вас перевірками в податковій інспекції та інших контролюючих органах. Саме в даній процедурі, як ніде, Ви маєте необхідність у своєчасному юридичному супроводі, що захистить Вас від додаткових витрат часу і грошей.

У багатьох випадках тривалість процедури припинення суб’єкта господарювання може сильно відрізнятися і контроль термінів – одне з найскладніших завдань. Зі свого боку ми завжди намагаємося надати клієнтові гранично точне прогнозування і дотримуємося його. На випадок, якщо клієнт не може перебувати в юридичному зв’язку з підприємством до моменту його повного припинення, ми готові проводити викуп підприємства з його подальшою ліквідацією.