Сучасний інформаційний світ дає безліч можливостей для розвитку свого бізнесу. З мережею інтернет це стало простіше – рекламувати свою організацію, взаємодіяти з клієнтами, розширювати базу. Проте  інтернет-технології для просування свого бізнесу мають свої особливості. Про це поговоримо далі.

Загалом така практика, звісно, не нова. Підприємці використовують інтернет відколи він з’явився. Компанії потрібен інформаційний супровід проектів, взаємодія з клієнтами в режимі онлайн. А також підтримувати зв’язок з постачальниками чи філіями своєї компанії в інших містах. Тепер у кожної організації є не лише електронна скринька, а й сайт та сторінки в соцмережах. Інтернет став невід’ємною частиною сфери їхньої діяльності.

Великі корпорації володіють цілими інформаційними порталами, що стрімко набирають обертів і стають не просто рекламою, а інструментом управління.

Такі портали мають складну будову. Це багаторівневі системи IP та сервісів. Вони інтегрують всі джерела даних і надають єдині правила подання інформації та її обробки. Це такі сервери, що гарантують надійність системи, адже контролюють і права доступу.

Важливо зазначити, що такі портали дають можливість реорганізувати робочі місця, адже працівники можуть отримувати доступ до інформації, завдання через таку систему.

Веб-портали полегшують і пошуки користувача, який може знайти потрібну інформацію через каталог тематики. Такі портали приваблюють нових клієнтів і замовників.

Вони забезпечують інформаційну безпеку та управління різними процесами самої організації.

Є багато вимог для сайтів. Для того, щоб вони привертали увагу нових клієнтів і робили компанії позитивний імідж. До них належать такі: унікальний контент, що буде не тільки цікавим, а й корисним для споживачів, проста структура. Щодо структури, то варто зазначити, що вона також має бути чіткою, розділи чітко розмежовуватися і каталог таких розділів має бути одразу помітним. Навігація по сайту має бути доступною, а дизайн – якісним. Не варто використовувати надто яскраві кольори чи контрастні шрифти. Адже це не допоможе для привернення уваги, а навпаки – користувач покине такий сайт.

Важливими напрямками діяльності для впливу на відвідуваність сайту є такі заходи: релевантність сторінок, реєстрування сайту у каталогах та пошукових системах. До них належать також масові розсилки.

Ефективним інструментом інтернет-комунікації є Skype. Цю програму використовують для спілкування в реальному часі. Проте за допомогою неї можна і обмінюватися файлами, повідомленнями, надавати загальний доступ до робочого столу.

Зараз популярними стали і конференції через Skype, і співбесіди, і онлайн навчання. Так, можна перебувати в іншому місті, навіть країні і мати доступ до матеріалів компанії, слідкувати за перебігом обговорення якихось питань в режимі онлайн.

Інтернет-технології стали тепер скоріше звичкою, потребою. Без свого сайту та системи реклами в мережі компанія не зможе конкурувати з іншими підприємствами.

Зараз керівники добре дбають про інформаційну підтримку, залучаючи спеціалістів до створення зручного сайту та ведення сторінок в інтернеті.

Отже, вивчивши усі можливі способи просування своєї компанії, пам’ятайте про важливість технологій інтернету, що допоможуть бути мобільними, вчасними і завжди бути в курсі всіх подій.

Хто володіє інформацією? Інтернет-технології у бізнесі