Ідея – це те, з чого повинен починатись будь-який бізнес. Адже, займаючись улюбленою справо, можна підкорювати вершини. Проте на практиці далеко не всі задуми стають успішними. В чому ж причина? Бізнес-ідеї року допоможуть зорієнтуватись у підприємницькому просторі та зрозуміти, що на сьогодні є затребуваним. Про це – далі в статті.

Бізнес-ідеї року. Від інтернет-магазину до хостелу

Інтернет-магазин

Це – найпопулярніший спосіб, щоб спробувати себе в малому та середньому бізнесі.

Основна перевага – інтернет-магазин можна запустити з мінімальними вкладеннями. Але перед тим, як зайнятись цією справою, слід знати декілька речей.

Чи буде успішним інтернет-магазин – питання відкрите. Проте залежить від обраної ніші. При цьому обов’язковим є аналіз конкурентного рівня. А також попиту на товари, що в планах продажу.

Коли ж обрана ніша є стабільною та має зростаючий інтерес, то стовідсотково матиме конкурентів. Виходячи з цього, слід вивчити сильні та слабкі сторони. А також звернути увагу на динаміку попиту.

Нішовий інтернет-магазин
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Крім того, варто розумітись в онлайн-маркетингі. Це значно скоротить можливі ризики.

Почати необхідно зі створення бізнес-моделі. Далі – запустити інтернет-магазин, придбати партію товару чи договір про партнерство для дропшиппінгу. Щоб відкрити бізнес потрібно від 2 тижнів. У цій справі, зокрема, слід знати товар. А також розумітись на основах просування інтернет-магазину.

Доставка їжі з ресторанів

За останні роки в Україні значно побільшало служб доставки піци, ролів тощо. Картина наступна:

Доставка їжі з ресторанів
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Для старту потрібні договори з постачальниками (це можуть бути ресторани, кафе). Разом з тим, договори з кур’єрами. Далі слід запустити сайт. На відкриття потрібні 2 і більше тижнів.

Агенство з нерухомості

Агентство з оренди нерухомості є хорошим стартовим майданчиком, щоб запустити малий і середній бізнес.  Щодо цієї ніші, то конкуренція висока. Проте можна спробувати працювати з одним ціновим сегментом.

Відкрити таке агентство можна й без офісу. Бо успіх залежатиме від того, настільки якісним буде сервіс і загалом ринкова репутація.

Щоб стартувати слід створити базу даних квартирних господарів. Також майданчики, щоб розміщувати оголошення. Для відкриття необхідний мінімум місяць.

Агентство нерухомості
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Бізнес-ідеї року. Франшиза

Бізнес по франшизі має ряд переваг. Зокрема є швидким стартом, перевіреною бізнес-моделлю та готовим брендом. Ризики при цьому невеликі. В Україні, до прикладу, пропозиції такі, як кав’ярня “Шоколадниця”, піцерія “Celentano”, мережа автомийок “Royal Carwash”. А також мережі квест-кімнат і т.д.

Щоб стартувати слід мати бізнес-план, договір франчайзингу. До того ж, приміщення та стартовий капітал. На все про все вийде не менше місяця. При цьому слід знати ринок і вміти працювати з персоналом.

Бізнес по франшизі
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Послуги таксі

Щоб відкрити службу таксі не обов’язково мати власний автопарк. Прибутковим допоможуть зробити бізнес власна онлайн-платформа чи додаток для смартфонів.

Для старту потрібно розробити базу водіїв, свою платформу (сайт і мобільний додаток). На цю справу піде не менш, як 2 місяці.

Інтерес лише зростає:

Служба таксі
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Курси, як правильні інвестиції

Чому б не освітні курси, коли людині портібно розвиватись. На сьогодні популярність набирають онлайн-платформи:

Освітні курси
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Успіх цього бізнесу залежить насамперед від кадрів – професійних викладачів, які досконало знаються на предметі. Не менш важливим є й те, настільки доступно пояснюються складні речі. Поряд з тим, вміння бути терплячим. Сьогодні найпопулярніші курси в Україні – IT-спеціальності, іноземні мови, фінанси, бухгалтерія, косметологія тощо.

Щоб розпочати слід залучити кадри. Мати техзасоби, інтернет-платформу чи сайт. На відкриття 2 місяці.

Коворкінг центр

Для такого бізнесу достатнім є орендоване приміщення та ремонт у ньому. Загалом, на відповідній території можна проводити будь-які зустрічі, в тому числі й ділові.

Головна цінність – люди та створення ними дружньої атмосфери. Коли Ви вирішили все-таки зайнятись креативною справою, то потрібно мати приміщення, засоби для косметичного ремонту. Крім того, провести Wi-Fi, познайомитись із тусовкою свого міста. На відкриття необхідні 3 і більше місяців.

Рекрутингове агенство

Знайти роботу нині не так просто. Так само, як і підібрати правильний персонал. Тому рекрутер на сьогодні є важливим і для працедавців, і для фахівців. Для підприємця такого бізнесу важливо мати запити на певних спеціалістів у компаніях свого міста. Далі – знайти потрібних людей. Таким чином, будете мати базу даних роботодавців і людей, які шукають роботу.

На сьогоднішній день популярним є пошук роботи за кордоном. Отже, щоб розпочати слід мати базу роботодавців і сайт. На відкриття піде не менше 2 тижнів.

Рекрутингова агенція
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Продаж вживаної електроніки

Прибутковим бізнесом є й продаж б/у електроніки. Оскільки вигідніше купити ноутбук, телевізор чи пральну машинку, що привезена з європейських країн. Зростання попиту в цьому випадку залежить від низької ціни та хорошої якості.

Продаж б/у електроніки
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Щоб відкрити точку продажу, потрібно зайнятись пошуками каналів, де можна купувати електроніку. Поряд з тим, як з Європи доставляти до України. Крім того, щоб бути впевненим у якості, слід самостійно перевірити товари. Для ведення такого бізнесу, варто не лише мати онлайн магазин, а й звичайний. Адже більшість покупців згодяться придбати товар, якщо оцінять його на місці.

Отже, для старту необхідний магазин-склад, місця закупівлі. Також канали транспортування товарів і сайт. На відкриття потрібно витратити не менше місяця.

Бізнес-ідеї року. Сервіс перегону авто

Придбати авто в Україні може не кожен. Адже ціни захмарні для більшості населення. Тому великої актуальності набирають авто з-за кордону. Відповідний сервіс допоможе придбати машину, оформити, доставити, обслуговувати (якщо є така необхідність).

Сервіс перегонки автомобілів
Використане зображення з сайту lemarbet.com

У цій справі потрібно розуміти специфіку купівлі авто за кордоном. При цьому слід створити сайт. І звісно ж мати посвідчення водія.

Манікюр

Дівчата часто ходять до салонів краси, зокрема, роблять манікюри. Надивившись на роботу інших, прагнуть і самі зайнятись подібним. У цьому бізнесі є перспектива успішності. Головне – залучити чим більше клієнтів. Всі ми знаємо, як працює “жіноче радіо”. Тим більше, коли дівчата задоволені результатами.

Попит зростає, так само, як і конкуренція:

Манікюр на дому
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Для відкриття потрібно небагато – практичні вміння, оголошення (напр., соцмережі), матеріали для роботи.

Бізнес-ідеї року. Хостел

Хостел є модним трендом серед мандрівників. Особливий інтерес зростає в містах-мільйонниках.

Хостел
Використане зображення з сайту lemarbet.com

Насамперед, слід оцінити, яким є потенціал у Вашому місті. Потоваришувати з екскурсоводами, туристичними бюро буде плюсом.

Відкрити хостел можна як на житловій площі, так і в суборендованому приміщенні. Якщо правильно зайнятись рекламою, то великий потік туристів гарантований.

 

Якщо Вам потрібна юридична підтримка, інформацію щодо консультування Ви можете знайти на сторінці Реєстрація ФОП.

Бізнес-ідеї року: що є актуальним і затребуваним?