Насамперед, в людини з’являється бажання почати власну справу. Думка про те, яким чином приступити до роботи народжує ідею. Однак саме вибір може збити з пантелику. У цьому випадку варто задуматись, можливо Ви вмієте робити те, що іншим не вдається. Реальний бізнес має багато напрямків. Серед такої різноманітності можна легко загубитися. У цій статті ми і розглянемо ідеї для початківців та чи можливо відкрити бізнес без невеликого капіталу.

Нішеві інтернет-магазини

Нині в Україні майже 15 млн онлайн-користувачів. Багато з них купують в інтернеті, при чому регулярно. Такий показник може Вас порадувати, адже в географічному плані Ви не обмежені. А продажі можна здійснювати цілодобово. Спосіб є зручним. Самі ж товари можна додавати до категорій в один клік.

Цей бізнес є стійким навіть під час кризи. Інтернетом користуються все більше людей. А купувати речі, не виходячи з дому, просто та зручно. Важливо орієнтуватися на окремі ніші, не намагатися створювати інтернет-магазини, де є все. Осягнути неосяжне зазвичай закінчується банкрутством.

Приблизна сума вкладень на розробку відповідного сайту – 6-8 тисяч гривень. Для старту необхідно запустити сайт інтернет-магазину, закупити товари. На послуги інтернет-маркетингу орієнтовно піде від 6 тис. грн на місяць. Час окупності – від 5-6 місяців. У більшості випадків вже через півроку щомісячний обіг становить більше 100 тис. грн. Аби відкрити такий бізнес, достатньо 1-2 тижнів. Спеціальних знань ця підприємницька діяльність не потребує.

Доставка їжі. Організація

В Україні, на відміну від США та країн Західної Європи, ця ніша залишається вільною для нових гравців. Конкуренція наявна лише у великих містах. Підприємці у регіонах орієнтуються лише на доставку по місту. Якщо ж обрати такий напрямок, то можна спробувати розширити пропозиції. Це може бути доставка їжі з кафе, ресторанів, фастфуд (піца, суші). Також можуть бути обіди в офіси. Чому б не організувати прийом замовлень онлайн або ж домовитися про партнерство з рестораном. Завдання закладу – передавати замовлення. Ваше – доставляти клієнтові.

Від 10 тис. грн може піти на розробку сайту та на оплату роботи кур’єрів. Як варіант – на Facebook створити сторінку.

Для старту треба запустити сайт. Далі заключити договір із постачальниками (кафе, ресторани).

На окупність цього бізнесу орієнтовно потрібно 5-6 місяців (при розробці сайту) або ж 3-4 місяці при веденні в соцмережах. Час на відкриття – від 1-2 тижнів. Спеціальних знань також не потребує.

Бізнес по франшизі

До підприємців виросли вимоги. Аби вижити в умовах жорсткої конкуренції, необхідно діяти грамотно, не робити помилок. Організація бізнесу по франшизі – варіант привабливий. Для бізнесмена франшиза дає переваги. Це – швидкий старт, не потрібно тестувати бізнес-модель, методи роботи та залучення клієнтів перевірені на практиці. Виходячи з цього, ризики менші, а на окупність можна вийти легко та швидко. До прикладу, в Україні відомими франшизами є піцерія Celentano, кав’ярня “Шоколадница”, мережа автомийок без води Royal Carwash. Також сюди можна віднести франчайзинг від відомих євробрендів із продажу одягу, товарів для дому тощо. Така діяльність надає можливість продавати популярний і якісний товар під відомим брендом. Це можна зробити як оффлайн, так і онлайн.

Сума вкладень – від $3-5 тис. дол. Це залежить від ніші. Якщо для роботи потрібен офіс або приміщення – вийде дорожче.

Почати можна з пошуку приміщення, оплати роботи працівників, закупівлі партії товару.

Час окупності – від 1 року. Це в тому випадку, якщо оффлайн. Працюючи в сфері електронної комерції – 5-6 місяців. Відкрити таку діяльність можна не раніше 1 місяця.

Спеціальні знання – відповідний досвід роботи в ніші.

Проекти соціального напрямку

Таку діяльність можна відкрити як у великому місті, так і в регіоні. Зазвичай, цей бізнес приносить прибуток швидко. Такими бізнес-проектами можуть бути коворкінги чи кафе для фрілансерів, квест-кімнати, скалодроми, дитячі центри творчості тощо.

Плюси – невисокий обсяг інвестицій, щоб розпочати бізнес. А також доступність клієнтів. До прикладу, для скалодрому необхідно закупити обладнання. Це – 3-5 тис. дол. Одноразовий абонемент коливається в діапазоні 30-50 грн. На місяць – 300-500 грн. Тож, орієнтовно потрібно вкласти від $2 тис. дол. (залежно від ніші). Для старту потрібне приміщення, персонал. Тут необхідні лише кваліфіковані працівники. Окупитися така діяльність може за 1-2 роки. Відкритися можна як за 3 тижні, так і 2 місяці.

Дитячі товари

Дитячі товари нині користуються великим попитом. Це не лише одяг, а й харчування, іграшки, меблі, засоби для гігієни. Основною перевагою такої діяльності є швидка окупність. Це можна пояснити тим, що батьки зацікавлені в потребах для своєї дитини. До того ж, молоді батьки є активними інтернет-користувачами.

Орієнтовна сума вкладень – від $3 тисяч доларів. Для старту необхідне приміщення для магазину чи складу. Це якщо торгівля в інтернеті. Окупитися бізнес може через півроку. Це залежить від кількості клієнтів і маркетингових зусиль. При веденні цього бізнесу можуть виникнути складнощі. Для деяких груп товарів потрібна сертифікація. Час на відкриття – від 1 до 2 місяців.

Ремонт електроніки та побутової техніки

Цей бізнес є завжди актуальним, особливо якщо враховувати якість сьогоднішніх товарів. У більшості випадків, дешевше відремонтувати, а не купити нове. Головне – привернути увагу потенційних клієнтів.

Для того, аби розпочати, необхідно вкласти від $2-3 тис. дол. на обладнання, фонд зарплатні і базовий набір деталей. Звичайно, потрібне приміщення. Орієнтовний час окупності – 5-6 місяців. Відкрити можна за 1 місяць. У цій діяльності потрібні спеціалісти відповідної галузі та саме розуміння особливостей ніші.

Освітні курси

Вчитися ніколи не пізно! Так говорить народна мудрість та, звісно ті, хто прагне навчатися та вдосконалюватися. Нині професіоналів вистачає. Проте не всі являються такими в кінцевому результаті. Існують класичні курси, популярність набирають онлайн-ресурси. Одним словом, безліч пропозицій, аби розвиватися. Організувати бізнес освітніх курсів в принципі не складно. Проте така діяльність потребує високої професійності з боку персоналу. Їхній особливий підхід, матеріали та доступність може підкупити клієнтів. Основною інвестицією буде фонд зарплати.

Слід звернути увагу, що за останні 3 роки збільшилася зацікавленість до IT-спеціальностей, іноземних мов, фінансів та бухгалтерії, косметології і т. д. Тому варто ретельно обдумати різні варіанти, аби діяльність приносила хороші прибутки.

Орієнтовна сума входження починається від $3-4 тис. дол. Ця сума піде на оплату приміщення, фонд зарплати, необхідну техніку. Для старту потрібне приміщення, персонал, техзасоби. Окупитися бізнес може за 1-2 роки. Аби відкрити діяльність, може знадобитися 1-3 місяці.

На початкових етапах можна почати працювати онлайн. На цьому можна гарно зекономити. У будь-якому випадку, потрібно завжди шукати можливості та методи зростання.

Отже, усі вищезазначені бізнес-ідеї особливих знань не потребують. Однак всеодно необхідно розуміти специфіку певного виду діяльності. Тож, якщо поставили мету, йдіть до неї впевнено. А якщо зупиняєтесь, то лише для роздумів.

Інформацію про консультування Ви можете отримати на сайті.

Актуальні бізнес-ідеї в Україні за 2017-2018
Tagged on: