ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ЗА КАТЕГОРІЯМИ

Заповніть форму для зворотного зв'язку

Вкажіть Ваші контактні дані та в зв'язку з чим Вам потрібні юристи або адвокати. З Вами зв'яжеться профільний фахівець для попередньої консультації з Вашого питання, якщо воно пов'язане з нашими практиками.

Заповнити форму

«Ваш Юрист»™ - проект команди юристів Юридичної фірми "Діспекто лігал".

Ми надаємо комплекс юридичних послуг малому та середньому бізнесу, а також приватним особам.

На даному сайті ми розкриваємо інформацію про надання юридичних послуг в наступних практиках:

  • Судові справи - захист інтересів юридичних та фізичних осіб в українських судах (ми надамо адвоката, проведемо аналіз та прогнозування по справі, захистимо в суді).
  • Корпоративні завдання - реєстрація, перереєстрація та припинення суб'єктів господарювання будь-яких форм власності (ми створюємо бізнес структуру різного рівня складності, пройдемо необхідні процедури в державних органах, проведемо припинення підприємства).
  • Ліцензії та дозволи - отримання ліцензій та дозволів в інтересах клієнтів (підготовимо документи та проконтролюємо їх розгляд регулятором).
  • Податкова практика - надання юридичних послуг, пов'язаних з податками (ми розробимо оптимальну організацію роботи виходячи з податкових наслідків, захистимо інтереси при податковій перевірці, оскаржимо рішення податкових органів).
  • Складання договорів – юридичні послуги в сфері контрактного права (наші юристи складуть договір, проведуть аудит запропонованої угоди, знайдуть і виправлять уразливості в угоді, супроводжуватимуть процес розірвання договору).
  • Юридичний супровід – надання юридичних послуг на постійній основі при повному залученні в бізнес-процеси клієнта, його справи і завдання (безперервні злагоджені дії команди наших юристів, спрямовані на обслуговування інтересів наших клієнтів в будь-який час в будь-якому місці).
  • Юридичний аналіз – підготовка юридичних консультацій і висновків (ми перевіримо ситуацію в площині чинного в Україні законодавства, ризиків і наслідків, надамо відповідь в усній або письмовій формі з відповідними посиланнями).
  • Міграційне право – юридичні послуги в питаннях міграційного законодавства (наші юристи отримують дозволи на роботу, постійний або тимчасовий дозвіл на проживання, громадянство і т. д.).
  • Інтелектуальна власність – послуги юристів в питаннях інтелектуального права (наші юристи допоможуть зареєструвати результати інтелектуальної діяльності і захистити від несанкціонованого використання).