«Ваш Юрист»™ – бренд на ринку юридичних послуг, створений в 2008 році командою молодих юристів.

З моменту створення фірми відбулося багато різних подій, у тому числі, розвиток, відкриття нових практик, збільшення клієнтської бази і навіть видділення одного з партнерів фірми до окремої особистої юридичної практики.

У результаті множинних змін в організаційній структурі фірми і розширення практики, нами була переглянута філософія позиціонування і виділені корпоративні цінності.

Ми усвідомили, що головними для нас є:

  • Довірче ставлення один до одного
  • Лідерство
  • Командний дух
  • Професіоналізм
  • Відданість якості

Звичайним наслідком множинних зміни в організації та філософії підприємства є ребрендинг і перейменування. Юридична фірма, створена в 2008 роки як «Ваш Юрист», продовжила свою діяльність під найменуванням Юридична фірма «Dispecto Legal» (“Dispecto” – ретельне вивчення, латинь)

У той же час, ми старанно зрощували бренд «Ваш Юрист»™ багато років працюючи з повсякденними юридичними завданнями, відточуючи звичайні алгоритми дій для досягнення найвищих результатів у своїй діяльності. Після недовгих дискусій було прийнято рішення продовжити розвиток бренду «Ваш Юрист»™ окремою групою юристів Юридичної фірми “Dispecto Legal”.

На сьогоднішній день на сайті «Ваш Юрист»™ представлений перелік юридичних послуг, віднесених нашою командою до повсякденних юридичних завдань. Алгоритми роботи прописані і вивчені нами «на зубок» як в теорії, так і на практиці. Ми не обмежуємося у професійній діяльності шаблонними завданнями, але проект «Ваш Юрист» ™ представляє саме їх.

Ваш юрист